Jedilni list

S klikom na povezavo lahko vidite JEDILNI LIST (.pdf datoteka), ki ga ponujamo v tekočem mesecu. Priloga: Označevanje alergenov v živilih (.pdf datoteka)

več...

Higienska priporočila za vrtce v času epidemije COVID-19

Spoštovani starši! Na spodnji povezavi najdete Higienska priporočila za vrtce v času epidemije COVID-19. Vljudno prosim, da si jih skrbno preberete, saj  jih bo potrebno ob ponovnem prihodu v vrtec, dosledno upoštevati. 10027_NIJZ VRTCI_070520_s_prilogami (.pdf...

več...

Usmeritve glede virusa SARS-CoV-2

Kliknite na naslov dokumenta, da se vam datoteka prenese na računalnik ali mobilno napravo: Usmeritve glede virusa SARS-CoV-2 (.pdf datoteka) Kaj je koronavirus (.pdf patoteka) Nasveti za umivanje rok (.pdf datoteka) Pravilna higiena kašlja (.pdf...

več...

Prehrana otrok v vrtcu

Pravilna prehrana je sestavni del zdravega načina življenja, ki je pogoj za ohranjanje in krepitev  zdravja. Naloga vsakodnevne prehrane je, da nudi telesu vse snovi, ki jih potrebuje za svoje nemoteno delovanje, za nadomeščanje izgubljene energije ter za vzdrževanje...

več...

Zdravje in higiena

Zdravo  okolje v vrtcu predstavlja predpogoj za zdrav način življenja, zato si  zaposleni v vrtcu prizadevamo omogočiti vsem otrokom, da v polni meri  razvijejo svoje telesne, psihične in socialne potenciale. Vzgoja za  zdravje je sestavni del življenja in dela v...

več...

Zloženke namenjene staršem vrtčevskih otrok-Zdravje v vrtcu

Staršem predstavljamo zloženke Nacionalnega inštituta za javno zdravje-NIJZ. Te zloženke in še več najdete tudi na njihovi spletni strani: http://www.nijz.si/sl Za ogled zloženke kliknite na spodnjo povezavo: Zdrava prehrana v predšolskem obdobju (.pdf datoteka)...

več...

Ukrepi preprečevanja širjenja nalezljivih bolezni

Spoštovani! Nacionalni inštitut za varovanje zdravja Slovenije je izdal dokument VKLJUČITEV  V   VRTEC/ŠOLO PO PREBOLELI  NALEZLJIVI BOLEZNI ALI OKUŽBI  -   SMERNICE. Smernice so kakovostna osnova za ukrepe preprečevanje širjenja nalezljivih bolezni. V navodilih je...

več...
Dostopnost